Nabízíme

V současné době naše firma nabízí:

Výrobu, generální opravy a rekonstrukce vodních turbín pro malé vodní elektrárny typu Francis, Bánki, Kaplan, s ohledem na možnosti a typ zařízení i větších rozměrů. Jsme schopni spočítat a navrhnout vodní turbínu vhodnou pro lokalitu zákazníka. V rámci oprav provádíme opravy a výrobu nových rotorů či oběžných kol vč.jejich povrchové úpravy (pískování, nátěr popř.pozinkování nebo úprava povrchů BELZONOU). Opravy klapek, lopatek. Výměna ložisek, opravy hřídelí. Opískování a nový kompletní nátěr vlastní skříně turbíny. V souvislosti s turbosoustrojím vyrábíme a dodáváme na přání zákazníků i ostatní části kompletní technologie pro malé vodní elektrárny jako jsou savky, nátoky, čistící stroje česlí, česle, stavidla atd.

Zajišťujeme dodání:

  • generátoru
  • elektroinstalace
  • hydraulické regulace pro bezobslužné vodní turbíny
  • spojovacího a těsnícího materálu
  • převodů (řemenice, řemeny, Taper pouzdra)
  • spojky PERIFLEX  zajišťující spojení mezi turbínou a generátorem

V případě potřeby provádíme montáž technologie v místě dané lokality zákazníka.

Spolupracujeme s firmou IZOTECHNIK spol. s r.o., která je autorizovaným distributorem materiálů BELZONA v ČR používaných pro úpravu povrchů při výrobě a zejména renovaci vodních turbín.

Do letošního roku máme za sebou již větší množství úspěšných akcí – viz prezentace.

Kromě problematiky MVE se zabýváme výrobou a opravami strojů s mechanickým pohonem a zakázkovou kovovýrobou – soustružení, frézování, broušení, atd.